Natural Herbs Limon ve Çam Terebentin İçeren Şampuan

Natural Herbs Limon ve Çam Terebentin İçeren Şampuan


Herkese merhabalar :)

Bugün sizlere uzun zamandır denediğim ve piyasa da gerçekten çok az temiz içerikli olan şampuanların arasında favorim arasında yer alan Natural Herbs Limon ve Çam Terebentin İçeren Şampuan 'dan bahsetmek istiyorum.
Natural Herbs markasına ait hiçbir üründe boya, paraben,phenoxyethanol içermez. Natural Herbs markasının birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Ben sizlere bugün Natural Herbs markasının Limon ve Çam Terebentin İçeren Şampuan 'ından bahsediyorum.


Natural Herbs Limon ve Çam Terebentin İçeren Şampuan 'ın Vaatleri;

 • Çam terebentin yağı saç kökünü ve baş derisini besler.
 • Saçların daha hızlı uzamasına, gür ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. 
 • Saç kökü ve baş derisinin ihtiyacı olan yağları kazanmasını sağlar. 
 • Bu sebeplere bağlı olan saç dökülmesinin ve kepeklenmenin önlenmesine yardımcı olur.
 • İçeriğindeki meyve özlerinin kalıcı kokusu ve antioksidan etkileri ile saçlarınız canlanır, parlaklık kazanır ve güzel kokar.


Natural Herbs Limon ve Çam Terebentin İçeren Şampuan Hakkında Görüşlerim;

* Natural Herbs Limon ve Çam Terebentin İçeren Şampuan 'ın ilk olarak kokusu sıradan diğer şampuanlara göre çok farklı bir aromaya sahip ne çok ağır ne de çok hafif olan kokusunu 2 gün boyunca koruyor.

* Natural Herbs Limon ve Çam Terebentin İçeren Şampuan özellikle yağlanmayı geciktirdiğini söyleyebilirim . Bir günde bile yağlanan saçlara sahipseniz bu şampuandan çok memnun kalacağınızdan eminim.

* Natural Herbs Limon ve Çam Terebentin İçeren Şampuan kullanırken uzamasını dikkat ettiğimde normale göre daha hızlı uzadığını söyleyebilirim ancak cm olarak bahsediyorum tabii ki :)

* Natural Herbs Limon ve Çam Terebentin İçeren Şampuan saç kepekleriyle mücadele de çok başarılı olduğu kesin ilk hafta da sonuç ortadaydı.

* Natural Herbs Limon ve Çam Terebentin İçeren Şampuan benim gözlemlediğim tek eksi yönü ; saçlarımda biraz sertleşmeye sebep olması. Bunun dışında hiçbir olumsuz yönünü görmedim. Bu sorunu da sonrasında saç uçlarıma , saç kremi ya da bakım maskesi kullanarak çözdüm.

Natural Herbs Limon ve Çam Terebentin İçeren Şampuan  hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve satın almak isterseniz linke tıklayarak ulaşabilirsiniz !

Yorumlarınızı benimle paylaşmayı unutmayın !
Sevgiler ,esen kalın...

Madamoje

Merhabalar ben Ayşe :) Uzun zamandır sizlerle tarafsız bir şekilde kendi yorumlarımı paylaşıyorum bu sitedeki tüm bilgiler benim düşüncelerimi yansıtıyor. Sizlerde benimle görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz ve bana destek olmak isterseniz sayfadaki reklamlara tıklayabilirsiniz :)

8 yorum:

 1. Şampuanı merak ettim ama bu tarz şampuanların kokusu yüzünden kullanmayı pek sevmiyorum ama denemek gerekir :)

  http://menfiebrutas.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında bu şampuanı sevebilirsin sadece biraz içerisinde çam kokusu fazla rahatsız olabilirsin çok hassas isen ancak başka çeşitlerine bakabilirsin :) Bu arada blogunu ziyaret ediyorum :)

   Sil
 2. Denemediğim bir marka ve ürün. Merak ettim doğrusu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Denemenizi tavsiye ederim , özellikle yağlı saçlarınız varsa çok memnun kalacaksınız :)

   Sil
 3. Aslında böyle bir şampuan arıyordum çok yardımcı oldu yazın :) bende bloguma beklerim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler ,elbette blogunuzu ziyaret ediyorum :)

   Sil
 4. çam terebentini bazen ekliyorum şampuanlarıma çok da faydasını gördüm buna da bakacağım hemen

  YanıtlaSil
 5. Bloğumda ödüllü blog keşif etkinliği var ayrıca bir de çekiliş var beklerim sevgiler :)

  YanıtlaSil